Adwokat Wojciech Borowik
1 lipca 2023

Adwokat Wojciech-Borowik  Specjalizacja Prawo Karne

Najlepiej wybrać Adwokata do sprawy karnej ze specjalizacją prawa karnego i wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw karnych.

W postępowaniu karny bywa, że adwokatj działa po stronie pokrzywdzonego i reprezentuje interesy pokrzywdzonego. Wówczas, jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego albo oskarżyciela prywatnego, wspiera prokuratora (gdy ten pojawia się w postępowaniu). Adwokat prowadzący sprawę karną dąży wtedy do jak najwyższej kary dla sprawcy oraz jak największego obowiązku naprawienia szkody.

Inaczej jest gdy adwokat broni podejrzanego lub oskarżonego, wtedy dąży do minimalizacji sankcji karnej w rozpoznawanym stanie faktycznym celem realizacji najkorzystniejszej dla oskarżonego linii obrony.

Dlatego w sprawach karnych szczególnie istotny jest wybór dobrego i sprawdzonego adwokata oraz kancelarii adwokackiej o wieloletnim doświadczeniu.

Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika prowadzi od lat sprawy karne zarówno na terenie Trójmiasta, jak i całego kraju. Dział spraw karnych naszej kancelarii zatrudnia adwokatów i innych prawników, którzy potrafią skutecznie pomóc, dzięki swojej znajomości prawa karnego oraz doświadczeniu zdobytemu w trakcie prowadzenia licznych spraw karnych.

Każda sprawa karna jest oczywiście inna, wyjątkowa i odmienna, niemniej jednak cele pozostają zawsze takie same ? dobro i wolność  klienta i w związku z tym ? ściśle przestrzegamy poufności i  tajemnicy adwokackiej.

Jak wygląda świadczenie usług przez adwokata?

Adwokaci zajmują się przede wszystkim świadczeniem pomocy prawnej. Objawia się to głównie udzielaniem porad, przygotowywaniem projektów aktów prawnych, sporządzaniem różnych opinii oraz reprezentacją klientów przed urzędami i sądami. Codzienna praca prawnika jest regulowana przez określone przepisy ? Regulamin Wykonywania Zawodu Adwokata i Kodeks Etyki Adwokackiej. Owe dokumenty określają obowiązki adwokata względem klientów i zapobiegają niefortunnym wpadkom i uchybieniom podczas pracy. Dobry adwokat dba, by wszystkie działanie były prowadzone na korzyść klienta. W Kancelarii Adwokackiej Wojciecha Borowika  każda sprawa jest analizowana z dużym zaangażowaniem. Profesjonalną pomoc mogą otrzymać zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Mają Państwo problem związany z:
Adwokat Wojciech-Borowik  Specjalizacja Prawo Karne - Prawnik Gdańsk, Gdynia, Kancelaria prawna Gdańsk - Adwokat Borowik?
Proszę się skontaktować, zrobimy wszystko by go rozwiązać na Państwa korzyść.

Kontakt

Zapraszam do przesłania informacji o Państwa problemie, abym mógł skutecznie pomóc.
Proszę o wpisanie numeru telefonu albo adresu email, żebym mógł się z Państwem skontaktować.

Formularz kontaktowy

    Wyślij zapytanie