Adwokat odszkodowania Gdańsk

Adwokat Borowik Odszkodowania

Zadośćuczynienia, zapłata, windykacja, wypadki samochodowe
Wypadki losowe, w pracy, na wakacjach zawsze dotykają w najgorszym momencie. Podczas wyceny szkody przez ubezpieczyciela często nie są brane pod uwagę istotne szczegóły a ostateczne wypłacane kwoty są niskie, czasami wielokrotnie mniejsze niż nam przysługują.
Podstawą uzyskania pełnej kwoty odszkodowania jest zebranie pełnej, kluczowej dokumentacji wypadku, dlatego istotne jest by jak najszybciej zgłosić się do adwokata, który będzie reprezentować Państwa interesy.
Nasz zespół w ramach wsparcia w trudnej sytuacji pomoże zabezpieczyć kluczową dokumentację i ustali jakie świadczenia i w jakiej wysokości należą się Państwu, dopełni wszelkich formalności i przypilnuje ustawowych terminów postępowania.

Uzyskanie pełnej wypłaty odszkodowania wymaga określenie podmiotu odpowiedzialnego za szkodę oraz ustalenie, jeżeli taki istnieje, ubezpieczyciela.

Jeżeli kwota uznana przez ubezpieczyciela jest zaniżona, w Państwa imieniu zostanie sformułowane roszczenia, które następnie wymagają odpowiednich negocjacji. W wielu przypadkach dodatkowe roszczenia wymagają dodatkowej dokumentacji w postaci np. opinii biegłych. Nasz zespół wspiera Państwa działania na każdym etapie postępowania, tak by zasądzone zadośćuczynienie było jak najwyższe.

Istotne jest uwzględnienie w roszczeniu wszystkich kosztów materialnych i strat niematerialnych. W wielu przypadkach osoby poszkodowane nie zdają sobie sprawy jakie prawa im przysługują i jakie koszty mogą zaliczyć do roszczenia.
Kancelaria zapewnia również reprezentowanie Państwa podczas rozpraw sądowych.

Aby sprecyzować swój status prawny jako osoby poszkodowanej, warto poznać najczęściej, spotykane sprawy odszkodowawcze:

  • Zostałem ranny w wypadku – w wypadku doznałem obrażeń ciała.
  • W mojej rodzinie zdarzył się wypadek – mój bliski jest poszkodowany
  • Szkoda rzeczowa – w wypadku został zniszczony/uszkodzony istotny sprzęt używany w pracy/domu
  • Doznałem wypadku w pracy / w drodze do pracy
  • Podczas leczenia doznałem szkody za błędy medyczne

Kancelaria odszkodowania Gdańsk

Każdy przypadek jest indywidualny, warto zgłosić się do profesjonalisty, aby uzyskać rzetelną pomoc i otrzymać pełne świadczenie odszkodowawcze.
Zapraszamy do darmowego kontaktu z kancelarią mecenasa Borowika.

Rekomendacje

Zaufanie i dyskrecja leży u podstaw wszystkich naszych działań, dlatego cieszymy się, że tylu klientów chciało podzielić się publicznie doświadczeniem pracy z nami. Serdecznie za to dziękujemy.

PanRyszard

Bardzo dobra kancelaria! Profesjonalne i rzetelne podejście. Dzięki pomocy Pana mecenasa, moja sprawa która była dość zawiła, zakończyła się pomyślnie. Szczerze polecam!

Ocena 5/5

PaniJoanna

Ekspert w sprawie rozwodów i podziału majątku. Rzeczowe pytania i trafna ocena sytuacji - tak rozpoczęła się nasza pierwsza rozmowa. W prosty i zrozumiały sposób wyjaśnił mi, co mogę a, jak będzie wyglądało postępowanie oraz czego mogę się spodziewać.

Ocena 5/5

PanRafał

Jestem bardzo zadowolony z usług, jakie świadczy mecenas Wojciech Borowik. Zgłaszam się po porady gospodarcze od kilku lat i za każdym razem nie zwiódł mnie. Polecam z czystym sumieniem.

Ocena 5/5

PaniPatrycja Formella

Mecenas Borowik posiada dogłębną wiedzę prawniczą w swojej dziedzinie. Jego umiejętność zrozumienia skomplikowanych zagadnień prawnych i dostosowywania się do zmieniającego się środowiska prawnego jest niesamowita, pozwoliła mi uniknąć poważnych kłopotów.

Ocena 5/5

PanMarcin Wielgucki

Współpracuję z Kancelarią od wielu lat i za każdym razem gdy potrzebuję solidnej porady prawnej dla mojego biznesu, zawsze znajduję tam pomoc. Analityczne podejście do problemów prawnych i zdolność do szybkiego znalezienia rozwiązania są godne podziwu.

Ocena 5/5

Mają Państwo problem związany z:
Adwokat, kancelaria odszkodowania Gdańsk - Adwokat Borowik?
Proszę się skontaktować, zrobimy wszystko by go rozwiązać na Państwa korzyść.

Trzy wygodne formy kontaktu