Specjalizacja

Specjalistyczna wiedza i wieloletnia praktyka sądową z zakresu prawa karnego zapewnia bezpieczeństwo powierzonej przez Państwa sprawy. Oprócz pomocy prawnej w sprawach karnych świadczymy profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego zwłaszcza w sprawach spadkowych, rozwodowych oraz sporach sądowych i windykacji. Gwarancją jakości jest zespół zaufanych i sprawdzonych prawników. Przedstaw problem prawny i daj nam szansę na jego rozwiązanie.

Specjalizacja

Kancelaria adwokacka Wojciecha Borowika gwarantuje kompleksową obsługę prawną. Obsługa prawna osób fizycznych oraz firm opiera się na udzielaniu profesjonalnej i precyzyjnej informacji prawnej, sporządzaniu pism procesowych oraz udziale w czynnościach procesowych na każdym etapie postępowania sądowego.

Kompetencja, dokładność oraz skrupulatność podczas realizacji powierzonych zadań pozwalają na przeprowadzenie spraw mocodawców z pozytywnym dla nich skutkiem. Najistotniejszymi wartościami są skuteczne dochodzenie interesów prawnych klientów kancelarii, a także zminimalizowanie stresu, związanego z czynnościami sądowymi.

Partnerstwo i zaufanie jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też wszelkie drażliwe kwestie rozwiązywane są w sposób poufny – tak, aby zapewnić Państwu poczucie komfortu psychicznego oraz spokoju powierzenia sprawy polecanemu adwokatowi.

Doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług prawnych sprawia, że Kancelaria adwokacka Wojciecha Borowika sukcesywnie realizuje wszelkie powierzone jej sprawy. Dzięki naciskowi, jaki prawnicy kładą na zrealizowanie powierzonych im celów, mocodawcy mogą mieć pewność co do profesjonalizmu, a także wysokiej skuteczności działań kancelarii.

Kancelaria adwokacka Wojciecha Borowika zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa: cywilnego, spadkowego, rodzinnego, opiekuńczego, karnego, handlowego i gospodarczego.

Nadrzędnym założeniem jest zrealizowanie ich w sposób kompetentny oraz całościowy, po to, aby osiągnąć wspólnie założone z mocodawcami cele. Kancelaria oferuje pomoc zarówno osobom fizycznym, przedsiębiorstwom, spółkom, jak i innym instytucjom.

Adwokat oraz współpracujący z nim prawnicy specjalizują się w uzyskiwaniu odszkodowań, przeprowadzaniu przez formalne procedury podziału majątku, świadczeniu usług dotyczących prawa spółek. Pomagają uzyskać zadośćuczynienie, odszkodowanie a także wynagrodzenie za służebność lub zapłatę za bezumowne korzystanie z nieruchomości. Wspierają stronę w sprawach spadkowych, rozwodowych, a także sprawach karnych.