Sprawy karne

Rozwody

Sprawy podlegające procedurze karnej, wymagają od nas najwyższej skuteczności i troski od samego początku postępowania, a mianowicie od chwili postawienia zarzutów lub zatrzymania przez Policję, CBŚ, Prokuraturę lub Straż Graniczną.

Tok postępowania w sprawach karnych zależy od zarzucanego przestępstwa i okoliczności opisanych w zarzucie popełnienia czynu zabronionego. Nasze działanie i reakcja prawna zależy od etapu prowadzonego postępowania, gdzie wyróżniamy trzy rodzaje postępowania: przygotowawcze, sądowe, oraz postępowanie wykonawcze.

Kluczowy jest możliwie szybki kontakt podejrzanego lub jego rodziny z adwokatem, jeszcze przed pierwszym przesłuchaniem na Policji lub w Prokuraturze, w celu przygotowania i ustalenia przez adwokata z podejrzanym skutecznej linii obrony, już na etapie dochodzenia lub śledztwa.

Zebranie pełnej wiedzy o przysługujących prawach i obowiązkach w toku postępowania oraz zapewnienie sobie pomocy prawnej adwokata to podstawa w osiągnięciu celu jakim jest zminimalizowanie grożących sankcji karnych, a w szczególności uniknięciu wyroku skazującego na karę pozbawienia wolności.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Borowik zapewnia profesjonalną i precyzyjną informację prawną, określa indywidualne kroki działania, pomaga przejść przez ten trudny okres, tak by sprawy karne zakończyły się sukcesem. Adwokat Wojciech Borowik bierze udział w czynnościach procesowych, reprezentuje Państwa na każdym etapie postępowania, zgłasza wnioski dowodowe, współpracuje z podmiotami, które pomagają bronić stronę klienta, takimi jak agencja detektywistyczna, lekarze i biegli. Kancelaria prowadząc postępowania karne działa nie tylko na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot, ale również Rumii, Wejherowa oraz w okolicach trójmiejskiej aglomeracji), a także na terenie Województwa pomorskiego.

Zakres świadczonej pomocy prawnej w tej dziedzinie prawa dotyczy osób zatrzymanych, podejrzanych, oskarżonych, skazanych, ale i osób pokrzywdzonych. W zakładce specjalizacja znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat świadczonych usług przez naszą kancelarię mającą siedzibę w Gdańsku.

Kontakt

Zapraszam do przesłania informacji o Państwa problemie, abym mógł skutecznie pomóc.
Proszę o wpisanie swojego numeru telefonu albo adresu email, żebym mógł się z Państwem skontaktować.

Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika

Al. Grunwaldzka 494/4A
80-309 Gdańsk Oliwa
(na domofonie nr 41)

Wyznacz trasę na Google Maps

Formularz kontaktowy

Wyślij zapytanie
Top