sprawy karneSprawy karne

adwokat Gdańsk sprawy karne

Rozwiązywanie problemów karnych klienta wymagają od kancelarii świadczącej pomoc prawną najwyższej skuteczności i troski od samego początku postępowania, a mianowicie od chwili postawienia zarzutów lub zatrzymania przez Policję, CBŚ, Prokuraturę lub Straż Graniczną.

Tok postępowania w sprawach karnych zależy od zarzucanego przestępstwa i okoliczności opisanych w zarzucie popełnienia czynu zabronionego. Nasze działanie i reakcja prawna zależy od etapu prowadzonego postępowania, gdzie wyróżniamy trzy rodzaje postępowania: przygotowawcze, sądowe, oraz postępowanie wykonawcze.

Pomoc adwokata – sprawy karne

Kluczowy jest możliwie szybki kontakt podejrzanego lub jego rodziny z adwokatem, jeszcze przed pierwszym przesłuchaniem przez Policję lub w Prokuraturze, w celu przygotowania i ustalenia przez adwokata z podejrzanym skutecznej linii obrony, już na etapie dochodzenia lub śledztwa, co jest niezwykle ważne w sprawach karnych. Obrona w sprawach karnych uregulowanych w kodeksie karnym, kodeksie karnoskarbowym i ustawie o przeciwdziałaniu narkomani wymaga najwyższej precyzji działania prawnego

Zebranie pełnej wiedzy o przysługujących prawach i obowiązkach w toku postępowania oraz zapewnienie sobie pomocy prawnej adwokata to podstawa w osiągnięciu celu, jakim jest zminimalizowanie grożących sankcji karnych i środków karnych, a w szczególności uniknięciu wyroku skazującego na karę pozbawienia wolności.

Zakres działalności kancelarii – sprawy karne

Kancelaria Adwokacka Wojciech Borowik świadczy profesjonalną i precyzyjną pomoc i informację prawną, określa indywidualne kroki działania, pomaga przejść przez postępowanie karne, tak by sprawy karne zakończyły się sukcesem tzn. możliwie najlepszym rezultatem dla klienta. Adwokat Wojciech Borowik bierze udział w czynnościach procesowych, reprezentuje Klienta na każdym etapie postępowania, zgłasza wnioski dowodowe, współpracuje z podmiotami, które pomagają bronić stronę klienta, takimi jak agencja detektywistyczna, lekarze i biegli. Kancelaria, prowadząc postępowania karne, a także sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy rodzinne czy sprawy gospodarcze, działa nie tylko na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), ale również Rumii, Wejherowa oraz w okolicach trójmiejskiej aglomeracji, a także na terenie województwa pomorskiego.

Prowadząc sprawy karne, kancelaria świadczy pomoc prawną osobom zatrzymanym, podejrzanym, oskarżonym, skazanym, osobom pokrzywdzonym. W zakładce specjalizacja znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat usług świadczonych przez naszą kancelarię z siedzibą w Gdańsku.

Kontakt

Zapraszam do przesłania informacji o Państwa problemie, abym mógł skutecznie pomóc.
Proszę o wpisanie swojego numeru telefonu albo adresu email, żebym mógł się z Państwem skontaktować.

Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika

Al. Grunwaldzka 494/4A
80-309 Gdańsk Oliwa
(na domofonie nr 41)

Wyznacz trasę na Google Maps

Formularz kontaktowy

    Wyślij zapytanie
    Top