Adwokat Gdańsk Wojciech Borowik - Strona o mnie

Adwokat
Wojciech Borowik

Kancelaria adwokacka Wojciecha Borowika działa zarówno na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Wejherowa, jak i prowadzi sprawy klientów w Sądzie Rejonowym, Okręgowym, Apelacyjnym oraz w Prokuraturze poza Trójmiastem.

Adwokat Wojciech Borowik jest wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Pomorska Izbę Adwokacką pod nr 1952. Od początku swojej drogi zawodowej skutecznie realizuje cele klientów, z pozytywnymi rezultatami dla swoich mocodawców.

Adwokat podejmuje się prowadzenia sporów sądowych w wypadku, gdy wierzy w zrealizowanie celu umówionego z klientem.

Mocodawcom kancelarii adwokat wraz z zespołem prawników świadczy potrzebną pomoc w sposób kompetentny oraz całościowy. Udziela porad prawnych, opracowuje projekty aktów prawnych oraz występuje przed sądami, a także urzędami na każdym etapie postępowania.

Proponuje rozwiązania prawne i procesowe odpowiadające optymalnie potrzebom oraz sytuacji klienta.
Domeną mecenasa jest zaangażowanie we wszystkie przyjęte sprawy. Profesjonalizm, a także dbałości o procedury sprawiają, że adwokat Wojciech Borowik skutecznie realizuje cele swoich klientów w sprawach z zakresu prawa: karnego, cywilnego, spadkowego, rodzinnego, opiekuńczego, karnoskarbowego, handlowego i gospodarczego.

Kompleksowość pracy adwokata Wojciecha Borowika gwarantuje fakt, iż współpracuje on z agencją detektywistyczną, notariuszami, biegłymi oraz lekarzami.

Adwokat poszerza stale swoją wiedzę i doświadczenie świadcząc obsługę prawną w zakresie obsługi podmiotów branży energetycznej oraz prawa nieruchomości, jak również wspierając wiedzą prawną przedsiębiorców prowadzących działalności gospodarcze.

Mam głębokie przekonanie, że sukces naszej firmy buduje praca oparta na wartościach takich jak:
profesjonalizm, uczciwość, poufność, oraz nacisk na kreatywność, partnerstwo i odpowiedzialność, co przekuwamy w skuteczność.

– Wojciech Borowik

Galeria