Zespół

Wojciech Borowik
Adwokat

Adwokat Wojciech Borowik jest wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Pomorska Izbę Adwokacką pod nr 1952. Dzięki dbałości o procedury i zaangażowaniu, skutecznie realizuję cele swych mocodawców w postępowaniach karnych, cywilnych, administracyjnych. Współpracuję z agencją detektywistyczną, notariuszami, biegłymi oraz lekarzami. Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika działa na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni jak i poza Trójmiastem w Województwie pomorskim. W najbliższym miesiącu przygotowane jest otwarcie filii kancelarii mecenasa Wojciecha Borowika w mieście Rumi.

Adwokat Gdańsk Wojciech Borowik
Radca prawny Bartosz Bernecki

Bartosz Bernecki
Radca prawny

Wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem wpisu 2820. Jego działalność zawodowa skupia się przede wszystkim na prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, handlowego, bankowego oraz postępowaniami egzekucyjnymi i upadłościowymi. Doradza spółkom publicznym i prywatnym na wszystkich etapach rozwoju, prowadząc ich bieżącą obsługę prawną.

Anna Czarnojan
Radca Prawny

Wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem wpisu 2836. Posiada praktykę z zakresu prawa handlowego w szczególności ochrony dóbr osobistych, prawa firmowego oraz znaków towarowych, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji. Prowadzona działalność zawodowa dotyczy w szczególności spraw z zakresu prawa cywilnego w przedmiocie stosunków zobowiązaniowych, prawa rzeczowego oraz spadkowego.

Radca Prawny Anna Czarnojan
Aplikant Radcowski Sebastian Urbański

Sebastian Urbański
Radca Prawny

Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na zagadnieniach z obszaru prawa cywilnego, w tym w szczególności prawa zobowiązań, rodzinnego i spadkowego. Ponadto specjalizuje się w prawie ubezpieczeń gospodarczych.

Aleksandra Korcz
Radca Prawny

Wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Jej działalność zawodowa skupia się przede wszystkim na prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego i handlowego. Doradza spółkom i jednoosobowym działalnościom gospodarczym na wszystkich etapach rozwoju, prowadząc ich bieżącą obsługę prawną.

Aleksandra Korcz Radca Prawny
Aplikant Jacek Młyński

Jacek Młyński
Aplikant

Aplikant adwokacki w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na zagadnieniach z obszaru prawa karnego i karnoskarbowego.

Natalia Steinborn
Aplikantka Adwokacka

Aplikantka adwokacka przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Obszar jej zainteresowań skupia się głównie na prawie cywilnym, w szczególności prawie zobowiązań oraz prawie rodzinnym i spadkowym. Interesuje się także prawem pracy, gospodarczym, a także prawem Unii Europejskiej.

Aplikantka Adwokacka Natalia Steinborn
Top