Adwokat Gdańsk Wojciech Borowik- Zespół Kancelarii

Poznaj nasz zespół
Adwokatów i Radców prawnych

Adwokat Gdańsk Wojciech Borowik

Wojciech BorowikAdwokat

Adwokat Wojciech Borowik jest wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Pomorska Izbę Adwokacką pod nr 1952.

Dzięki dbałości o procedury i zaangażowaniu, skutecznie realizuję cele swych mocodawców w postępowaniach karnych, cywilnych, administracyjnych. Współpracuję z agencją detektywistyczną, notariuszami, biegłymi oraz lekarzami. Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika działa na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni jak i poza Trójmiastem w Województwie pomorskim.
W najbliższym miesiącu przygotowane jest otwarcie filii kancelarii mecenasa Wojciecha Borowika w mieście Rumi.

Radca prawny Bartosz Bernecki

Bartosz BerneckiRadca prawny

Wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem wpisu 2820. Jego działalność zawodowa skupia się przede wszystkim na prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, handlowego, bankowego oraz postępowaniami egzekucyjnymi i upadłościowymi. Doradza spółkom publicznym i prywatnym na wszystkich etapach rozwoju, prowadząc ich bieżącą obsługę prawną.

Radca Prawny Anna Czarnojan

Anna CzarnojanRadca Prawny

Wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem wpisu 2836. Posiada praktykę z zakresu prawa handlowego w szczególności ochrony dóbr osobistych, prawa firmowego oraz znaków towarowych, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji. Prowadzona działalność zawodowa dotyczy w szczególności spraw z zakresu prawa cywilnego w przedmiocie stosunków zobowiązaniowych, prawa rzeczowego oraz spadkowego.

Aplikant Radcowski Sebastian Urbański

Sebastian UrbańskiRadca Prawny

Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na zagadnieniach z obszaru prawa cywilnego, w tym w szczególności prawa zobowiązań, rodzinnego i spadkowego. Ponadto specjalizuje się w prawie ubezpieczeń gospodarczych.

Aleksandra Korcz Radca Prawny

Aleksandra KorczRadca Prawny

Wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Jej działalność zawodowa skupia się przede wszystkim na prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego i handlowego. Doradza spółkom i jednoosobowym działalnościom gospodarczym na wszystkich etapach rozwoju, prowadząc ich bieżącą obsługę prawną.

Aplikant Jacek Młyński

Jacek MłyńskiAplikant

Aplikant adwokacki w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na zagadnieniach z obszaru prawa karnego i karnoskarbowego.

Aplikantka Adwokacka Natalia Steinborn

Natalia SteinbornAplikantka Adwokacka

Aplikantka adwokacka przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Obszar jej zainteresowań skupia się głównie na prawie cywilnym, w szczególności prawie zobowiązań oraz prawie rodzinnym i spadkowym. Interesuje się także prawem pracy, gospodarczym, a także prawem Unii Europejskiej.

Aplikant Jacek Młyński

Adam Szmurło Aplikant radcowski

Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się głównie na prawie cywilnym a w szczególności na prawie nieruchomości, prawie zobowiązań i prawie gospodarczym.

Adwokat Gdańsk Wojciech Borowik- Zespół Kancelarii

Kancelaria Adwokacka
Zapraszamy